| deanda a întrebat:

Buna ce filme in genul Hana yori dango ( Boys over flowers) mai stiti? Tot drame japoneze/coreene sa fie.
Multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Devil Beside You, Natsu no Koi wa Nijiiro ni Kagayaku, Kimi wa Pet, Koizora, Koishite Akuma sau filme Koizora The Movie, Hatsuyuki no koi, Hello Schoolgirl etc.

| thehope a răspuns:

Nae yeojachingureul sogae habnida (in romana " Te-am prins!") eu l-am vazut si mi-a placut enorm! http://www.cinemagia.ro/......ins-33652/ (ca sa ai o mica idee)

| olijertiu a răspuns:

Hana Kimi, kurosagi, proposal daisakusen, playful kiss, personal taste, mary stayed out all night, dream high, goong, goong s, deka wanko si multe altele (eu le-am vazut pe astea pe care ti le-am scris dar mai am o lista lunga laughing )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello school girl

| dramecoreene a răspuns:

Love rain e o drama frumoasa, la fel si City Hunter, Dream High, Playful kiss si altele.

| mc_8562 a răspuns:

Grave of the fireflies (Hotaru no haka)

| anonim_7346 a răspuns:

Koizora: Sky of love