| Celeana a întrebat:

Imi poate spune cineva despre ce e vorba in serialul Pretty little liars? Am auzit despre el insa nu stiu daca sa ma apuc sa-l vad sau daca merita vazut? Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| sparky34 a răspuns:

Serialul urmăreşte schimbările din vieţile a patru fete - Hanna, Aria, Spencer şi Emily - după ce "liderul" grupului lor, Alison, dispare, iar ele încep să primească mesaje scrise din partea unui necunoscut care se semnează "A".

La început, ele cred că este Alison, dar după ce este găsită moartă, fetele îşi dau seama că altcineva ştie secretele lor, inclusiv pe cele mai ascunse, pe care au crezut că doar Alison le ştia.

5 răspunsuri:
| larousee a răspuns:

Este vorba de 4 adolescente, prietene, frumoase, la moda, care primesc mesaje anonime dupa moartea misterioasa a uneia din prietene. Ele incearca sa descopere cine le trimite acele mesaje anonime si cine a omorat-o de fapt. Nu e horror, e mister, e dragut.

| Gabi19971983 a răspuns:

Este vorba despre 5 fete care se duc in vacanta la o cabana. Alison(fata "lidera") dispare in aceea noapte.
Dupa un an, fata este gasita ingropata dupa o curte(a murit).
Din acel moment, fetele ramase, cele 4, primesc mesaje de la o persoana pe care nu o stiu, care se semneaza "A".
"A" le ameninta ca o sa le divulga toate secretele, secrete pe care numai Alison le stia. In continuare ele tot incearca sa afle cine este "A"...
Eu ti-l recomand e un serial foarte bun.

Funda?

| Ronnie35 a răspuns:

Ti-l recomand cu toata increderea. E super tare. Este vorba de 4 adolescente care, dupa moartea misterioasa a prietenei lor, incep sa primeasca mesaje anonime care le schimba complet viata.Nu-ti spun mai multe pentru ca te las pe tine sa afli restul.
E plin de intrigi, mister, actiune, tot ce vrei!
Crede-ma! E unul dintre cele mai tari seriale!

| Celeana explică:

Multumesc tuturor de raspunsuri! happy big grin

| anonimiussandicartiozeropmmdy a răspuns:

Buna! Pretty little liars este un serial interesant.Am vrut si eu sa il vad insa nu am avut timp, am o prietena care a vazut toate sezoanele si le vede in continuare. Ea spune ca ii place si are si umor.Eu iti recomand sa vezi primele episoade si daca nu iti place renunti. Sper ca te-am ajutat