| dany3la a întrebat:

As vrea sa vad finalul telenovelei NINOS RICOS POBRES PADRES(saracii copii bogati)dar nu gasesec.Ma ajutati va rog?
fundahappy

5 răspunsuri:
| dany3la explică:

Ce porcarie este asta?
ninos ricos pobres padres este o telenovelatongue

| dany3la explică:

Pai este o telenovela care a fost facuta in mexic si s-a dat si la tvtongue
Daca chiar vrei sa ajuti gandeste inainte sa scriihappy

| Mariella a răspuns:

Pai...jose miguel afla ca salvadora( iubita lui de 2 ani) este de fapt verisoara de-a doua cu mama lui. religia lui interzicand relatiile intre rude, fie ele oricat de indepartate, jose miguel se supara si merge la barul "les duos coios" pentru a-si ineca amarul. aici o intalneste pe sarmiszegetuza, cu care trece peste povestea lui trista si ajung amandoi direct in baia darapanata din spatele barului unde intretin relatii sexuale animalice. cand termina, sarmisegetuza, buimaca, ii spune ca ea a venit la el doar ca sa ii spuna ca ea e sora lui de mult pierduta[ ea fiind furata de o vrajitoare buboasa la nastere si trimisa pe varful unui munte sfant, unde devine calugarita; dar, auzind ca are un frate, la varsta de 62 de ani decide sa plece in cautarea acestuia]. jose miguel, auzind acestea, si-a dat seama ca banii nu il fac fericit si ca toate relatiile lui de pana acum mai bine nu erau, decide sa se omoare, asa ca se arunca in fata unui tir[ pe care, believe it or not, il conducea chiar tatal sau natural, care l-a parasit cand jose miguel nu avea decat 14 luni si care a venit in micul satuc pentru a-si revedea copilul]

| Mariella a răspuns:

Mi scuzii
povestea mea nu a sunat ca o telenovela, sau ce?

| Mariella a răspuns:

Chiar nu ma intereseaza unde a fost filmata si cine a jucat in ea, cu atat mai putin cum s-a terminat. imaginatia mea o luase razna si s-a intamplat sa iasa ce a iesit