| RorySan a întrebat:

As vrea si eu cateva filme gen dar cu final fericit

the best of me

mersi mult

Răspuns Câştigător
| JetBlueJet a răspuns:

American pie (toate partile;) )
The age of Adaline (este o poveste extrem de frumoasa, m-am uitat de 2 ori la acest film)
The last song ( :(( )
Beautifull creatures
Doi baieti si multe fete (este mai mult de comedie)
Incearca si filmul romanesc SELFIE ->https://www.youtube.com/watch?v=h7iJ42Kkerc (eu astept si partea 2, daca nu a aparut deja :)) )
Păcătoasa
Pretty Woman (cred ca il stii)
O iubire de neuitat (am plans la asta)
The Longest Ride
Jurnalul
Blue lagoon: The Awakening(are o singura scena mai...) si mai e unu' care se numeste doar Blue Lagoon(dar pe asta nu l-am vazut)
Tomorrowland (este foarte tare filmul, ti-l recomand cu drag;) )
San Andreas
Twister (este vorba de o tornada, un F5, am stat tot filmul cu gura cascata), incearca Twister;)

| RorySan explică (pentru JetBlueJet):

Mersi mult! ^_^

| JetBlueJet a răspuns (pentru RorySan):

Aww, merci de fundita (nici nu credeam ca o voi primi) ^-^
si cu placere kiss (Eu cred ca ma pun sa ma uit la Blue Lagoon, pare interesant, este singurul ce ti l-am dat dar nu l-am vazut)
Vizionare placuta

| RorySan explică (pentru JetBlueJet):

Vizionare placuta!
Cred ca am sa ma uit mai intai la The Age of Adaline
si dupa aleg si ceva din lista ta happy

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Uite:
The Age of Adaline, e foarte frumos.

| RorySan explică (pentru DoarBogdan):

Mersi! Chiar imi place actrita asta! :*

| DoarBogdan a răspuns (pentru RorySan):

Ca si mie :*

| faramatania a răspuns:

Endless Love (2014),The Art Of Getting By (2011),Wicker Park (2004),Before We Go (2015),Brooklyn (2015),Love,Rosie (2014),In Your Eyes (2014),What If (2013),A Case Of You (2013)

| Zuzulică99 a răspuns:

Dirty grandpa, e comedie si un sfârșit foarte romantic