| Sony8998 a întrebat:

Voi nu v-ati plictisit de filmele cu final fericit? Vreau sa vad si eu cateva filme in care personajul negativ invinge.

11 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Incearca seria "Dentistul"winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Politia este invinsa. Un film vechi dar bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In sfarsit cineva care gandeste ca mine...si eu as vrea sa vad un film cu final tragic.

| zuzumic a răspuns:

Buna eu am obeservat ca mai toate filmele din zilele noastre au exact aceeas linie de cum incepe filmul de prin al 20 -lea minut deja sti cam care traieste si care nu mi se pare aiurea ...sunt foarte putine filme care sa te surprinda mereu si sa nu sty cum se termina sad

| FearNoEvil a răspuns:

Vezi "The Mist".

| RetroX a răspuns:

Uita-te la seria "Saw" big grin

| RappK a răspuns:

Binele invinge mereu!laughingrolling on the floor

| iulia_5454 a răspuns:

Mie imi plac filmele cu happy-end

| turist a răspuns:

"Viata bate filmul"winking Uite-te in jurul tau, la cunostintele tale care au probleme, la conducerea tarii si ai sa vezi ca in marea majoritate a cazurilor "personajul negativ" invinge!

| Rognakar a răspuns:

Iti recoman filmul "natural born killers"

| Zu_8376 a răspuns:

Quarantine