| saku970 a întrebat:

As vrea si eu niste anime-uri gen romance dar tin sa mentionez ca am vazut deja Bokura Ga Ita, Lovely Complex, Paradise Kiss si Itazura Na Kiss,

Răspuns Câştigător
| Chiiitin a răspuns:

Hei. Uite o cateva dintre anime'urile pe care le'am vazut si ti le recomand. Toate sunt Comdey-Romance.
-Kimi ni todoke
-Special A
-Shugo Chara
-Chobits
-Rosario Vampire
-Kaichou wa maid sama
-Yamato nadeshiko shichi henge
-Skip beat
-Hakushaku to yousei
-Peach girl
-Toradora
Vizionare placuta~

2 răspunsuri:
| Chiiitin a răspuns:

Am uitat mai era si:B Gata H Kei,Fruits Basket,MM,Ashiteruze baby,Eureka Seven,Honey and Clover, Zero no Tsukaima, Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora.
Si scuze pentru greselile de ortografie...e destul de intunericblushing

| GoLoveYourself a răspuns:

Kaleido star