| PotatoMustDie a întrebat:

As vrea si eu niste filme horror, da sa fie cu mult sange, crime, daca se poate si injuraturi, si sa aiba scene in care sa te sperii.

P. S : daca vreti sa ma faceti nebun nu mai raspundeti.

laughing

Răspuns Câştigător
| ionutz4u92 a răspuns:

La partea cu sangele te pot ajuta. Incearca seriile de filme SAW in special SAW VII.

6 răspunsuri:
| SiminaSalvadore a răspuns:

Cauta "colectionarul de ochi" (in engleza), iti sugerez sa ai plapuma landa tine pentru.ca filmul vb.de un om care scoate ochii la oameni de viii! exact asa cum u. vroiai!

| SiminaSalvadore a răspuns:

Sau ep.din filmul supernatural!

| terts a răspuns:

Florine nu esti singuru nebun hai noroclaughing cred ca am ce iti trebuie:
Scream 1/2/3 hai ia-ti o bere niste seminte si uitete la filmele astea 3.

| PotatoMustDie explică:

Filmul cu ochi se numeste "See no Evil"?

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Blue eyes.ca bine zici the grudge(spanzuratoarea). Filmul ala chiar este marfa si eu zic ca merita vazut.winking.Iti apare fata aia chiar cand te astepti mai putin la fel si baiatul asa, si pisica aia:S

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Toata seria SAW si The Grudgewinking