| maritan a întrebat:

As vrea si eu sa aflu cateva seriale creene. daca puteti as vrea cu regine,regi,printi, printese si concubine.cum ar fi concubina regelui.

Răspuns Câştigător
| YooSeungHooSaranhe a răspuns:

Princess Man, The Moon that Embraces the Sun sunt seriale coreene istorice ft interesante.happy

3 răspunsuri:
| supermarketuldefilme a răspuns:

Iata o lista de seriale sud-coreene istorice [period drama/ historical], altele care nu s-au difuzat in Romania:

Ballad of Suh Dong 2005, 55 ep.
Comardes 2010, 20 ep.
Cruel palace – war of flowers 2012. 50 ep.
Jang Ok Jung, live in love, 2012, 24 ep.
Jejoomgwon 2009, 36 ep.
Secret Investigation Record, 2010, 12 ep.
Shin Don, 2005, 61 ep.
Soldier, 2012, 54 ep.
Strongest Chi Woo, 2008, 20 ep.
Tamra, the island 2009, 16 ep.
Time slip Dr. Jin 2012, 22 ep.

| Pufar1ne a răspuns:

Sall frate un super serial coreean Cuceritorul de marti pana vineri la 9:15

| maritan explică:

Ms.Dar voi astepta si alte raspunsuri.OK.
funda.