| Raicu_CeCylia_1995 a întrebat:

As vrea si eu sa ma ajute cineva in legatura cu un filmhappy
l-am vazut acum mult timp si ca sa explic mai limpede, presupun ca toata lumea s`a uitat la scary movie si in nu mai stiu ce parte era o tipa imbracata parca intr-o rochie alba sau ceva de genu cu un par drept lasat pe fata care iesea din TV. Si mai stiu parca ca avea legatura cu o fantana. Imi cer scuze dar nu stiu prea multe despre film dar as vrea sa mi`l spuneti daca il stiti. Va multumeschappy

Răspuns Câştigător
| vali1985 a răspuns:

Avertizarea (The Ring).
Are 3 parti.

1 răspuns:
| DarkZone233 a răspuns:

The ring - asa se numeste vezi ca sunt mai multe parti