| fancykkk a întrebat:

As vreau si eu ceva nume de filme care merita vizionate de craciun si sa nu fie o pierdere de timp. Ceva gen "De anul nou" daca l-ati vazut la cinema. Comedie combinata cu drama. ceva de genu. Ms

3 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Ai vazut "Singur acasa"? Sunt mai multe versiuni ale filmului,este o comedie,imbinata cu drama(un pusti ramana de craciun acasa deoarece familia lui, destul de numeroasa, il uita la plecarea intr-o excursie).E foasrte tare filmul in toate versiunile salewinking. Bafta

| fancykkk explică (pentru Magnifico):

Am vazut toate partile, mersi oricum. Daca stii altcevabig grin

| Magnifico a răspuns:

Acum cateva seri a dat "Craciun cu scantei".Sa stii ca merita vazut si acestahappy