| TheWhiteTiger a întrebat:

Aseara pe PROTV a fost un film Ruinele.Am vazut doar sfarsitul si as vrea un mic referat despre film si parerea voastra, normal.Si daca merita sa il vad pe tot.

Răspuns Câştigător
| EnglandGB a răspuns:

Merita.e vorba de cativa prieteni care merg sa exploreze un tepmlu/piramida iar acel loc este "blestemat" ei ating plantele blestemate iar niste bastinasi il impusca pe unul dintre ei.i forteaza sa urce pe templu/piramida acolo sar parea ca au fost si altii dar nu sunt de gasit il cauta pe prietenul lor care trebuia sa fie acolo., aud un telefon din templu.unu dintre el cu ajutorul unei parghi este coborat dar se rupe franghia si el isi fractureaza "sirea spinarii" nu se poate misca este adus sus cu o targa si de aici sper ac ai vazut... e "fain" filmu'

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! nu merita deloc filmu prea Sf. minciuni, multe babauri naspa merge filmu doar daca nu ai ce sa vezi mai bine te uiti la un film de comedie, actiune, documentar etc. decat sa-ti pierzi vremea degeaba. Vizionare Placuta!