| XDarkAngel a întrebat:

Astazi este premiera The Twilight Saga: Braking Dawn. Unde va fi premiera oficiala? Pe vreun canal TV sau va fi in premiera la un festival? Dau funda cine stie sa-mi spuna, iar daca stiti vreun site unde o sa apara va rog sa-mi dati un link.

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Are premiera in cinematograf. Dureaza vreo 2-3 saptamani pana apare si pe internet. Daca vrei sa vezi o parte din el te poti uita aici (in italiana):
http://smashing-tech.net/......ie-online/
Momentan il poti vedea la o calitate buna si in intregime doar la cinematograf.

| angel74dm a răspuns:

De azi în toate cinematografele din ţară. De la ora 18:00 începe mi se pare... Pe net probabil de mâine, că acum seara filmează băieţii prin cinematografe... laughing laughing

| YuLiAnDrEeA a răspuns:

Http://smashing-tech.net/......ie-online/ ,dar e in italiana si spaniola

| ianaa a răspuns:

Http://www.twilightsaga.ro/
dapy astazi apare in premiera Twilight braking dawn
si o sa apara si pe net peste cateva zile;)