| RainUmbrella a întrebat:

Atentie mare! Azi e romanii au talent semifinala 3 cu acesti concurenti http://romaniiautalent.protv.ro/semifinale/semifinala-3. Care credeti ca vor merge in finala? Maine dau funda celui care e cel mai bun ghicitor.

Răspuns Câştigător
| PaStiLuTzEcUeFeCt a răspuns:

Agache Cosmin, Florescu Stefan, Neacsu Rebeca.Acesti sunt cei care cred eu ca ro sa mearga in finala la ROMANI AU TALENT

3 răspunsuri:
| RainUmbrella explică:

Wow 3 din 3!

| Mwha a răspuns:

Trupa AcroMystic - 5 - 10 sanse
Cosmin Agache - 0 - 10 sanse pentru ca e copil.
Alma Boiangiu - 9, 5 - 10 ( Locul 1 )
Borsan Ioan Daniel - 0 - 10 sanse
Corul Transylvania Voces - 6, 5 - 10 sanse
Maria Rebeca Neacsu - 8, 5 - 10 sanse ( locul 2 )
Ioana Roxana - 7, 5 - 10 sanse ( Locul 3)
ceilalti 0 sanse!

| Deea_1737 a răspuns:

Eu cred ca a trece nu zic neaparat in ordine:Neacsu Rebeca, Stancu Cristian si Florescu Stefan