| Mironar a întrebat:

ATENTIE! Numai pentru iubitorii adevarati ale desenelor animate clasice!

In 1997-1998, echipa de productie de la "Laboratorul lui Dexter" a realizat un scurtmetraj numit "Dexter's Rude Removal",in care tema principala reprezinta limbajul vulgar,avand-o pe Dee Dee zicandu-i lui Dexter "skull F'ing dbag".Din motive aparente,episodul nu a fost difuzat niciodata la televizor.
Insa,Adult Swim (blocul de noapte de la Cartoon Network USA) a postat pe Twitter cum acest episod,la dorinta multor fani,o sa fie postat pe internet,necenzurat, in decursul urmatoarelor zile.Pentru a sustine difuzarea "Dexter's Rude Removal", intrati pe Twitter si postati urmatoarele hashtaguri: #DextersRudeRemoval; #telljeff

1 răspuns:
| alisuca2000 a răspuns:

Cum zici tu