| foca21 a întrebat:

Ati fost la premiera la harry potter 7? cat costa un bilet? Merci happy

Răspuns Câştigător
| 3thera a răspuns:

32 lei - 2 bilete (parca cu reducere) la Cinema City (Din Cotroceni - Afi Palace). Ca o mega-fana a acestei serii, nu sunt deloc dezamagita big grin.

3 răspunsuri:
| 3thera a răspuns:

Deci un bilet vreo 16 lei cu reducere.

| drAn3 a răspuns:

Frate deschide pagina de internet a cinematografului tau preferat si te uiti! Te ajuta daca iti spun ca stau in berlin si m-a costat 24 euro 2 bilete in spate plus 2xpopcorn dulce?

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Am fost: a costat 9 euro si am pierdut 2 ore jumate din viata mea degeaba!