| delonia a întrebat:

la cinemacity Bacau, aveti idee cat costa un bilet la Harry Potter 3D? merci mult!

7 răspunsuri:
| RimePeHartie a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/program-cinema/bacau/

click pe ora filmului ca sa vezi costul biletului. succes

| Millanteria a răspuns:

Buna!
Si eu sunt din Bacau, si, nu stiu exact la Harry Potter, dar stiu ca la alt film 3D un bilet a costat 15lei. Poti sa te uiti pe net daca gasesti.

| Millanteria a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/program-cinema/cinema-city-bacau/
uite aici. 19lei. Vizionare placuta daca te duci. Pupici!

| Cornelia19 a răspuns:

Pentru adulti e 20.50 iar pentru studenti 17.50, iar la copii 16.50!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În jur de 20 lei costă un bilet de film 3D.
Intră pe site-ul Cinema City
www.cinemacity.ro
Alegi orașul din listă și data apoi Caută.
http://cinemacity.ro/program.php?cinemaId=1804&cat=&titlu=&zi=14.07
Vezi acolo filmul, alegi o oră, îți faci o rezervare(dacă vrei, oricum e gratis) și tot atunci vezi și prețul în funcție de tipul de bilet/reducere(normal, pensionar, student/elev, copil până în 15 ani parcă...nu mai știu sigur).
Sau direct de aici, dar poate ți-e mai greu să citești dintr-un tabel.
www.cinemacity.ro/preturi.php

| KikiCeL a răspuns:

Un milion jumate

| ThreePex a răspuns:

Pentru adulti 20 pentru copii 15