| KoreaJapan a întrebat:

Ati vazut ce dragut a fost sayong asta seara?

3 răspunsuri:
| SophieLoVeKorea a răspuns:

Daaa a fost extraaa.Doamne cand au trecut anii prima data si Sayong avea parul legat arata naspa da vineri arata...pffffff n-am cuvinte.Imi taia rasuflarea nebunul ala.love struck Love Korea and SeriesKorealove struck

| KoreaJapan explică:

Dar ce chestie,toti nobilii au cate ceva in cao, el nu. Ii strica coafura :)) dar am vz ca in urm serial dong yi sayong va fi mult mai mai mai nu-mi gasesc cuvintele. Dar va vi asa frumos... adica mai bine, uitati-va la http://www.youtube.com/watch?v=Ht9fXVJaMlw

| patricialol a răspuns:

Ohobig grin ff frumibig grin:X