| Stefania96dfg a întrebat:

Daca inrte-o seara visezi un baiat super dragut pe care nu-l cunosti, dar unde l-ai vazut ( adica in vis ) e exact orasul tau si locurile pe care le cunosti cel mai bine, e posibil ca intr-o zi sa il intalnesti?

Răspuns Câştigător
| Veverita a răspuns:

E posibil...dar sa stii ca l-ai mai vazut candva deoarece subconstientul nu are de unde sa creeze un chip pe care nu l-a mai vazut.deci e posibil sa-l intalnesti.cine stie? sau poate chiar ai o imaginatie foarte bogata incat ai putut visa persone necunoscutehappy

2 răspunsuri:
| r3cky a răspuns:

Sansele sunt destul de slabe.Probabil tu tanzesti dupa un "tip" de baiat, pe care ti l-ai conturat in mintea ta, pe care ti l-ai "desenat" cum vrei tu sa arate.De obicei visam la ce ne gandim, asa ca...
Mai iesi din casa si da sanse si altor baieti.happy Daca ai sa stai sa-l astepti pe Fat-Frumos la nesfarsit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cunosc o prietena care a fost exact in situatia ta, si la cateva saptamani l-a intalnit.