| QUM a întrebat:

Ati vazut de la inceput MasterChef in seara asta? Ca eu am uitat... Ce s-a intamplat?

2 răspunsuri:
| Yamx a răspuns:

Uita-te duminica la reluare.

| Dragos12345890 a răspuns:

Pai ia pus pe cei care au ajuns pana in acesta etapa sa gateasca o mancare care trebuie ca oul sa fie ingredientul principal, si au mai ramas 20-30 pana in urmatoarea etapa, si ia pus sa gateasca o alta mancare facuta din ingrediente care l-i le dadeau ei, dar puteau sa ia si altele din standuri, si aveau acolo musci de vita, ardei, ardei gras, morcov dulce, ardei rosu, si multe altele si nu mai stiu, si eu din cate am auzit, aceasta era ultima proba eliminatorie pentru ca cine mai ramanea pleca acasa cu cei 50. 000 de E si castiga MasterChef, normal, apropo vezi ca e si acum.