| EmmyK a întrebat:

Ati vazut filmul "A walk to remember"? Daca da cum vi s-a parut si...ati plans? Pentru ca nu stiu ce e cu mine dar de cand am vazut filmul ala m-am schimbat big grin.Intr-un mod mai bun desigur. A si sa imi spuneti ce moment din film va placut ce mai mult :X. Mie atunci cand i-a dat telescopul ala si s-au uitat impreuna la stele happy. Sarbatori fericite in continuare :*:*

Răspuns Câştigător
| melyyy a răspuns:

Daaa m-a facut sa plang crying foarte frumos filmul :X:X pacat ca asa ceva nu se prea intampla in realitate... dar e frumos sa visezi nu? happy
cel mai dragut moment ...nu ma pot decide laughing toate mi-au placutwinking dar da cel mai frumos a fost acesta de care zici u happy

Sarbatori fericite si tie :*

3 răspunsuri:
| 인스피릿 a răspuns:

Well, eu stiam povestea inca dinainte sa ma uit la film. Am crezut ca n-o sa plang, dar am plans in continuare, chiar si la scenele care nu erau menite sa te faca sa plangi, pentru ca stiam ca ea va muri. Mie cel mai mult mi-a placut cand ea i-a zis lui sa nu se indragosteasca de ea. Filmul a fost foarte frumos. E un film care merita apreciat.
Un film asemanator e Keith. happy

| Libelle a răspuns:

Da...nu ma mai opream din plans
intrasem in criza, nu mai stia bunicamea sa ma potoleasca, nu stia nici ce am.sad Si m-am mai si uitat acum vreo luna la niste secvente.
Mi-a placut atunci cand a cantat ea...si el se uita
Am vazut un film frumos pe 25, ``Cadoul de Craciun``apoi aseara, cel cu Penelope Cruz, de pe Tvr 1-``Craciun``

| shifii a răspuns:

A fost un film superb, chiar e frumos sa vezi, cum iubirea schimba un baiat rebel intr-unul cuminte, numai pentru fata pe care o iubeste.
Mi-a placut la nebunie partea cand ea ii spune ca ar vrea sa fie in doua locuri deodata si el o duce la granita cu un picior intr-un loc si unul intr-altul.
Si da, am plans, a fost trist filmul, dar frumos.love struck

Întrebări recente