| Kattth a întrebat:

Ati vazut filmul Spring breakers? Mie mi s-a parut o mareeeee porcarie. Nu spun asta din cauza multitudinii de scene porno, dar filmul nu are nici o actiune. Nu am inteles nimic din el.laughing

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

SI nici nu trebuia...
Chiar ti se pare ca asta e un film care se bazeaza pe poveste?

iti dau un indiciu pe ce s-a bazat filmul...

http://www.highsnobiety.com/......rine-2.jpg

Si nu ca asta e ceva rau...de fapt, me gusta sa o vad pe selena gomez in scene aproape porno, desi daca acel aproape era eliminat eram primul in cinema.

Asta nu e un film care sa incerce sa isi socheze intr-un fel spectatorii sau care sa se dea prea inteligent.
Si-a ales un subiect, a mers pe acel subiect...cand ai intrat in cinema stiai ce o sa vezi.
The end.

Nici nu trebuia sa intelegi ceva din el...trebuia doar sa admiri asta timp de o ora si ceva :

http://www.viva.ro/wp-content/uploads/2013/07/hepta_07127.jpg

| greyhound a răspuns:

Nu-mi dau seama cum a putut sa joace James Franco in el, cred ca dupa premiera n-am mai iesit din casa de rusine.

| ElleAhx a răspuns:

E doar un film care prezinta viata din Florida (sau ma rog, unde se petrece actiunea). Nici mie nu mi-a placut pentru ca, da, nu prea are nicio actiune. Sunt, totusi, unii oameni care se uita la filme de genu numai pentru scenele porno laughing.
Pana la urma, filmul este laudat doar pentru ca are o distributie foarte buna, dar el, per total, nu e cine stie ce.