| Miruxza a întrebat:

A vazut cineva filmul "Spring Breakers"! Daca da, atunci cum vi s-a parut? Mie mi s-a parut vulgar si sunt curioasa sa aflu si parerea altora.

Răspuns Câştigător
| vangaelis a răspuns:

O adevarata capodopera laughing) merita premiul Zmeura de aur cu siguranta big grin

2 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Am vazut doar 36 minute din el dupa care am scos alt film, m-am plictisit repede.nu mi-a placut deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din nefericire pentru mine, am văzut o bună parte din el. A fost oribil. A fost chiar mai prost decât Twilight, ceea ce e o performanţă... negativă, desigur.