| thelordoftime a întrebat:

Ati vazut filmul sucker punch? Cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| Widiach a răspuns:

Este un film spectaculos, cu multe efecte speciale, diferite cadre, un film cu o cromatica bogata a imaginilor vizuale si auditive. Pe langa fetele frumoase pe care le vei recunoaste sigur si in alte filme cand ele vor aparea, te mai surprinde si povestea, care, la un moment dat, devine cam greoaie deoarece apar prea multe scene ce te fac sa scoti o foaie si un pix si sa notezi evenimentele importante petrecute, ca sa nu le incurci si sa devii confuz. Ideea e ca porneste si se termina impresionant, in ciuda cuprinsului pe care eu l.as fi facut putin mai simplu de inteles. Nu de alta, dar te face sa iti pui intrebarea "A si ala de unde stia ca?" sau "Aa, stai, deci X ii ajuta pana la urma?". Una peste alta, este un film care trebuie vazut, fara pop-corn sau nachos ce ti.ar putea distrage atentia.

P.S.: In prezenta prietenei, sa nu amintiti prea des fetele pe care le.ati vazut, asta daca stiti si ca ea e cam geloasa...hee hee

1 răspuns:
| BlueEyes a răspuns:

Eu l-am descarcat ieri si nu am apucat sa il vad pana acum.Dar mi-am facut o parere despre el uitandu-ma la trailer ( http://www.imdb.com/video/imdb/vi107256089/ ) ...si mi se pare interesant, trebuie vazut.;)