| Dragosh_8212 a întrebat:

Ce parere aveti depre filmul "Sucker Punch"?

Răspuns Câştigător
| wolfy911 a răspuns:

Oribil film.dar foarte bune efecte speciale...(10+ pentru efecte)funda?

2 răspunsuri:
| MimiPopescu a răspuns:

Si eu am vazut filmul asta. Efectele speciale sunt foarte spectaculoase. E o combinatie intre Lara Croft, Harry Potter, Disney Channel, Eragon si Black Swan. Sfarsitul mi s-a parut destul de frumos. Mesajul bun. Interpretarea lasa de dorit si uneori se pierd in prea multe detalii. Eu filmul l-am considerat ca pe unul mediocru, merita vazut in lipsa de altceva. Repet, efectele speciale foarte foarte bune si sa nu uit de coloana sonora care a fost extraordinara.

| Doesntmatterbro a răspuns:

Cel mai patetic film nu va uitati e patetic si ratat! oribil n-are noima!