| DonEduardo a întrebat:

Ati vazut filmul "Wrath of Men"? Merita vazut?

Răspuns Câştigător
| Mirel4412 a răspuns:

E un film pana la urma, asta e frumos la ele, ca nu stii cum sunt. Dureaza 2 ore dupa cum a spus cineva, nu cred ca pierzi mult timp din viata.

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu inca, urmeaza sa il vad. Am auzit ca este ok, Jason Statham a jucat si in multe rahaturi dar acesta ar fi ceva mai bun.

| Zuzu1991 a răspuns:

Daca esti blazat de filme de actiune, atunci nu e rau, dar nici grozav

| Vasile2003 a răspuns:

Îți pierzi timpul după părerea mea...e destul de plictisitor, acțiunea nu e cine știe ce... Dacă te aștepti la o poveste complexă, frumos țesută, cu răsuciri ascunse, cum ar fi filmele cu adevărat bune regizate de Guy Ritchie, vei fi dezamăgit

| DenqOO a răspuns:

Mie mi-a placut

| MingDynasty a răspuns:

Nu, dar daca mai astepti 2 ore iti spun, sa apuc sa il vizionez, pare destul de bun adica nota pe IMDb este 7, 2 si are 99.257 voturi, deci e bunicel