| anonim_4396 a întrebat:

Merita vazut filmul Insidious?

7 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Da este supeeer tare. insa nu te sperie. pe mine nu m-a speriat.este mai mult psihologiclaughing stai linistita poti sa te uiti si noaptea.si ziuahappy adica depinde cat de repede te speriilaughing baftaaaaa

| Jadis a răspuns:

V-am urmat sfatul si l-am urmarit. O fost foarte misto mai ales ca l-am vazut chiar acum noaptea cu sonorul la maxim.

| Userrr a răspuns:

Da dar sa nu mori de frica.

| Atotstiutorul a răspuns:

DA e smecher rau!

| LonelyLoner92 a răspuns:

Da, merita e foarte infricosator, mie mi-a placut la nebunie, mai ales cand un tata isi pierde copilul, si sufletul lui ii iese din corp si trebuie sa mearga dupa el sa il gaseasca. E supeeeer!

| Capsă a răspuns:

Da , funda?

| FRE3wILL a răspuns:

Da e absolut superb,dar,depinde acum si ce informatii ai despre calatoriile astrale,daca stii multe, si esti pasionata. sfilmul asta chair itid a fiori, findca tot ce se intampla e posibil...asa ca film e f de groaza findca utilizeaza frecvente joase inainte de un moment de speriat, si prin asta te face sa te simti inconfortabil cu 2-3 min inainte de film, iar cand chiar se intampla ceva.brrrtongue E de nota 9! se merita, mai ales noaptea si mai ales cu sonor...smug