| Neverrrrrr a întrebat:

Merita vazut filmul Passengers?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Chiar nu știu dacă merită văzut, doar din curiozitate, să zicem.Pe mine m-a plictisit tare.Sincer îți spun, dar... poate e doar părerea mea.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu n-am fost, dar a fost o fata si a zis ca fost superb si a recomandat sa mergem.
Mai citeste pareri si pe aici :
http://www.cinemagia.ro/filme/passengers-474672/

| presus a răspuns:

Nu merita!

| kmkmkmkmkmkmkmkmkmkmkm a răspuns:

Da, chiar merita. Vizioneaza-l cand ai timp, sigur o sa iti placa.

| Bellutza02 a răspuns:

Merita din plin, te captiveaza de la inceput si are multe genuri, e si romantic si drama, comedie putin, actiune.E un film foarte bun cu niste actori excelenti pe care trebuie neaparat sa il vezi.