| Ammizzu a întrebat:

Ati vazut serialul Vikings? Merita sa-l vad?

3 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Da, mie mi se pare bine realizat şi nu cred că depăşeşte limitele realismului. Plus că e realizat de cei de History şi judecând după documentarele lor, nu cred că au cum să facă vreo gafă colosală.

| musiiic a răspuns:

Eu am văzut primul episod şi nu prea mi-a plăcut. Acum depinde de gusturile tale.

| zlatan44 a răspuns:

Buna.in primavara de anul asta am vazut sezonul 3, care este si ultimul din serie ce a aparut pana acum si pot sa-ti spun ca serialul este fascinant si respecta in mare masura realitatea istorica.