| Yusuke16 a întrebat:

Auziti e adevarat ca Naruto Akipuden e continuarea lu Naruto Shippuden?

Răspuns Câştigător
| Lynna a răspuns:

Buna. Desi toata lumea spune ca da. deocamdata nu exista niciun anunt oficial al lui Kishimoto.

5 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Da, este continuarea. Uita-te pe Wikipedia.

| ryuu a răspuns:

Da, asa este. Intra pe http://anime.kage.ro/;)

Răspuns utilizator avertizat
| powergirl a răspuns:

Da asa se spune da nu e sigur ca se va ajunge si la asta ca sunt in dubii japonezii am citit ceva pe net

sau poate o lungeste asa cu shipudden pana la sf nu stim sigur mie mi-ar placea mult sa continue

| AqCoX a răspuns:

Nici macar nu s-a terminat razboiul si mai este o groaza din el!