| rocky_2741 a întrebat:

Aveti si voi idei de filme la care sa ma uit?
p. s:daca se poate cu descriere

Răspuns Câştigător
| adriansimon a răspuns:

Depinde ce filme iti plac

scary movie -comedie dupa parodii din mai multe filme is chiar faine filmele is 5 parti scary movie 1, 2, 3, 4, 5

prince of persia - unul din filmele mele preferate daca ai vazut filmul „troia„ si ti-a placut iti garantez ca asta o sati placa poate mai mult, are o poveste foarte frumoasa si are de toate actiune etc

how high - comedie cu droguri negri

the unborn - un film bun gen horror cu o poveste incredibila

number 23-un film despre un om care ii urmarit de numarul 23 tot ce se leaga de el data nasterii datele lui tot duc la numarul 23 si el mai demult o facut crime da nu-s stia si o aflat mai tarziu citind o carte despre un tip si apoi el realizeaza la sfarsitu cartii ca el o scris cartea de fapt nu zic mai multe :d (unu din filmele mele preferate)

daca vrei ceva mai sentimental de dragoste poti sa te uiti la
"a cinderella story" ( inseamna poveste cenuserei) in ceva de genu povestea care probabil ai auzito de la cineva da nu-i cu creaturi macice sau ceva de genu si nu-s nici desene animate ii un film normal si nu se intampla nimic supranatural un film foarte frumos cu o poveste de dragoste

the expendables (2010) - unu din cele mai tari filme de actiune plus ca in film is multi actori buni.

*blade 3- actiune
*wrong turn -horror
house of wax - horror
jackass- comedie (cauta ultimu aparut)

fundita?

2 răspunsuri:
| crisgently a răspuns:

Daca specificai un gen era mai simplu... Casablanca 1942 dragoste (un film foarte bun ). Seria hannibal lector: the silence of the lambs, hannibal, red dragon(thriller). Fracture(crime/legal). My best friend's girl(comedie). Kingdom of heaven(knights).

| Aberdeen a răspuns:

-LOL
- If only
-Remember me
-Dear John
-Sweet november
-Keith
-Blind dating
-The notebook
-sweet november
-yes man
-bad boys
-the mask
-the story of benjamin button
-man on the moon
-Mr. Popper's Penguins
-A Series of Unfortunate Events
-orphan
-joaca dea spionii
-norbit
-titanic
-daddy day care
-doctor dolittle
-oliver twist
-finding neverland
-lassie
-matrix
-parfumul mustului salbatic
-the aviator
-cei trei muschetari
-forest gump
-jhonny Q
-the beach
-harry si fabrica de ciocolata
-home alone
-scary movie( e mai mult de comedie decat groaza)
Astea le-am urmarit eu. daca mai vrei filme frumoase cauta pe cinemagia. Sper ca te-am ajutat.