| SomeBodyThatDoesNotMatter a întrebat:

Azi a fost ultimul episod al serialului Canan-destin furat? De ce credeti ca se cheama asa?

2 răspunsuri:
| 김남길 a răspuns:

Cica da, chiar a fost ultimul episod. pai se cheama asa pentru ca: Canan personajul principal, destin furat deoarece poate e traia altfel, nu patea tot ce a patit daca nu era luata de langa parinti ei, si in al doilea rand are legatura cu violul. Tu ce zici? Eu asta cred caci daca nu erau aceste evenimente din viata ei poate ea traia fericita cu iubirea vietii ei. Plus ca titlul unui film trebuie sa atraga telespectatori asa ca trebuia sa fie ceva mai special big grin

| AndradaKissYou a răspuns:

Pai de fapt si de fapt Canan in limba turca inseamna ceva legat de suflet thinking si Destin fuat cred ca se refera la Canan [ personajul ] deoarece destinul ei este furat, viata ei pe care au distrus-o, si cel care a violat-o si ia luat fata... funda?