| sunnyway a întrebat:

Cum vi s-a parut ultimul episod din Canan-Destin furat? V-a placut acest serial? Am aflat ca in Turcia se filmeaza sezonul 2, dar altcineva va interpreta rolul lui Canan, pacat!

2 răspunsuri:
| Stefania96dfg a răspuns:

Da, si eu m-am uitat la tot filmul, mi-a placut mult la inceput, pentru ca ea facea totul ca sa castige! A fost un film super! Ar fi frumos sa se faca si partea a2a dar Canan nu ar trebui schimbata, Da, uitimul episod a fost super, chiar daca nu am prins de la inceputul episodului, mi-a placut mult ambitia ei, si cum i-a dat foc fara nici un regret lui Semsi!

| ioana14 a răspuns:

A fost foarte frumos dar as dori sa intreb pe cine stie din persoanele care iti vor raspunde la aceasta intrebare daca stiu de cand se va difuza sezonul 2 pentru ca m-am "indragostit" de acest film si imi place enorm si as vrea sa stiu de cand se va difuza sezonul 2