| MadRaven a întrebat:

Azi am vazut cam 5 filme de Sergiu Nicolaescu si mi-au starnit apetitul pentru filme. Stiti filme bune mai vechi?
Sa nu fie filme siropoase sau de dragoste, ceva plin de actiune si suspans, preferabil inainte de 2000.
Multumesc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Home Alone e super fain big grin Dar ai putea incearca si Scream, sau King Kong tongue (De fapt, King Kong este cam dramatic... :-s)

Dar ai putea incerca Home Alone si Scream happy

(Apropo, Home Alone si Scream are mai multe parti tongue Le gasesti pe internet sub forma "Home Alone subtritrat in romana" tongue Nu gasesti nimic daca cauti "Home Alone ro sub"winking.)

Vizionare placuta! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mai stiu un film bun cu actiune si suspans, numit Final Destination happy Din cate stiu eu, are 8 parti laughing Toate au sens una cu cealalta tongue Oh, apropo, mai e si Matrix happy Este foarte foarte foarte foarte foarte buuuun filmul happy Are 3 parti, toate legatura intre ele tongue

| GenOm a răspuns:

Wow, 5 filme de Nicolăescu într-o singură zi și încă mai ai chef de filme?
Ia și tu de la Scorsese.