| rudfy a întrebat:

Azi ma duc la o fata sa vedem un film. ce filme imi recomandati?-vreau nume.(poate fi horror, comedie, actiune). nu cred ca mai e nevoie sa zic funda la cele mai bune nu?

Răspuns Câştigător
| Roxin a răspuns:

Comedie-Bending the rules(2012)
Actiune-Machine Gun Preacher
Horrorlaughingnu ma uit la horror.
Mai recomand-In time, I hope they serve beer in hell, Marriage Retreat.
Sper sa iti placa. O zi buna!

5 răspunsuri:
| MrRava13 a răspuns:

Horror- Paranormal Activity
comedie-The Change
actiune-Battle Los Angeles

au fost doar cateva exemple dintre cele preferate de mine, sper sa va distrati \(-_-\)

| raduraduu a răspuns:

Horror:grave encounters

| RobbiHH a răspuns:

Ghost rider 2, Little man, The reunion, LEgendarii, Undisputed 2, 3 (ala cu boyka!) cam atat iti recomanda sa vezi prima data Undisputed 2, 3 partea prima nu o vei intelege iti recomanda partea 2, 3 apoi uitati-va la Ghost rider 2.

| DanceIsInYourHeart a răspuns:

Final Destination 5-groaza
Step up 3-dance
Alvin and the chimpmunks 1 si 2-comedie

| Andrei97ro a răspuns:

Salut! Am cateva filme pentru tine care sunt foarte bune:In Time, Real Steel, The Hunger Games, Dream House, Wrath of the Titans, Immortals, The Grudge si multe altele le poti veedea pe http://www.filme-net.com/ dupa preferinte. Sper ca te-am ajutat.Bafta!