| Runa a întrebat:

Vreau sa ma uit la un film. Ce filme recomandati? (eventual o comedie sau horror)

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

Bună.
Horror:
-The Possession.
-MAMA.
-Evil Dead.(18+, dar eu am 14 și m-am uitat).
-The Orphan.
-Chuky.

Comedii :
-Stuck by lightning.
-Plăcinta americană.
-Singut acasă.

Pa, pa.

| Runa explică (pentru τττ):

Mi-a placut Struck by Lightning ^^

5 răspunsuri:
| bogdan133 a răspuns:

Incearca Zohan, American Pie ( seria ) sau filmele cu Martin Lawrence.

| boogbv a răspuns:

Comedie:"Stuck by lightning", horror:"Grave encounters"(te sfatuiesc sa-l vezi).

| Toutui a răspuns:

Comedie : Singur acasă 1, 2, 3 sau placinta americana sau ceva de genu.; Horror :nu stiu happy

| casandru a răspuns:

Un film de comedie care mie mi-a placut a fost singur acasa 1, 2, 3 iar horror est chucky