| BENU112 a întrebat:

Azi trebuie sa inceapa Jurnalul Vampirilor pe ce post se difuzeaza?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Premiera internationala nu coincide cu difuzarea in Romania. Postul tv CW produce acest serial si, daca il poti gasi online, poti vedea diseara primul episod din sezonul 8. In Romania va aparea tot pe postul tv care l-a difuzat pana acum (cel mai probabil Diva Universal), dar despre data difuzarii doar cei care conduc televiziunea iti pot spune.

1 răspuns: