| BadRomance a întrebat:

Brenda Song sau Debby Ryan?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Nici una! sunt foarte antipatice!

| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Brenda song pentru ca imi place cum joaca n rolul ui london

| Diana498 a răspuns:

Brenda Song la categoria cum arata... Dar si Debby Ryan e draguta. Sper ca ti-am fost de ajutor! Tie de care iti place mai mult? Fundita?

| mary a răspuns:

Cine is astia?

| Flacara Dragonului a răspuns:

Brenda Song! E asa de tare! Sa stii ca eu stiu ca apare in:Wendy Wu Razboinica Miss Boboc, in Zack Si Cody. Dca vrei sa te uiti la multe episoade cu Brenda Song te duci pe www.peteava.ro www.desene-animate.net www.desenele-copilariei.net (Cu Zack si Cody) si Wendy Wu Razboinica Miss Boboc- www.peteava.ro www.desene-animate.net! Funda?