| Merisorr a întrebat:

Bun deci tocmai am terminat de vazut tot serialul Anatomia lui Grey love struck. Asa ca vreau sa imi spuneti niste seriale mai scurte si foarte tari si sa imi ziceti cam ce se intampla in ele happy. Nu vreau the vampire diaries sau pretty little liars happy!

4 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

The mentalist sau Lie to me, ai de invatat.

Răspuns utilizator avertizat
| andreeapp a răspuns:

Lost. (pe scurt, un avion se prabuseste pe o insula. pe parcursul serialului apar diferite mister. poti urmari episodul pilot (1), nu vreau sa dau alte detalii, e mai ok daca descoperi singur/a happy )

| Mercer a răspuns:

Poti incerca DEXTER