| Anonim_4683 a întrebat:

acum cateva zile a fost difuzat un film cu un barbat care la inceput isi iubea nevasta, apoi a inceput incet, incet sa puna stapanire pe viata ei. s-au casatorit si el a devenit tot mai dur. in final el spune ca a a les-o pe ea pentru ca alta nu ar fi acceptat cate a acceptat ea, si pentru asta o iubeste. cred ca era pe protv. imi puteti spune numele filmului. Multumeeesc [funda+inteligent]

Răspuns Câştigător
| deeitza a răspuns:

Era unul int-un avion... zbor de noapte asta e?

1 răspuns:
| maverick0102 a răspuns:

Park a fost un film, dar in vacanta de vara, si cei doi erau intr-o padure... dar nu imi mai aduc aminte numele...