| dragoslm a întrebat:

Cu cateva zile in urma am pus intrebarea : "Exista un film, care a fost difuzat mai demult pe Protv. Era cu o fetita care avea puteri magice si avea o profesoara rea. Si mama ei, sau nu stiu exact, poate profesoara ei, o tinea captiva si pana la urma a scapat. Eram mic atunci. Ani de zile am cautat filmul. Vreun indiciu? daca puteti..." Am aflat ca se numeste 'Matilda' acest film. L-am vazut. Super! Nu stiti daca exista partea a-2-a a filmului? Sau tot acesta numit altfel? De ex: "Matilda...(SI INCA CEVA) " Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RossSaid a răspuns:

Nu ...se numeste doar Matilda...
Din cate stiu eu nu are partea a II a, chiar nu ar mai fi despre ce sa fie laughing
Profesoara aia era directoarea, nici vorba de mama ...chiar avea o familie tampita

1 răspuns:
| ody a răspuns:

Nu exista partea a-II-a