| anonim_4396 a întrebat:

acum cativa ani am vazut pe pro7(canal german) un serial, era vorba de droguri in el, tin minte doar ca isi crestea unu marijuanna in camera si mai era o faza cu un baiat care a lasat-o pe prt lui gravida si si-a cumparat masina de acel eveniment laughing sau parca atunci cand o avorttat prt lui, oricum stiu ca mi-a placut mult serialu acela, eram mai mica si nu mai tin minte toate fazele, dar mai stiu ca atunci cand incepea cand o melodie de-a lu mica parca grace kellybatting eyelashes nu stiu daca s-a dat serialu asta la noi la tv, dar poate ati vazut careva big grin mersi muult daca stiti :* funda

Răspuns Câştigător
| piktor a răspuns:

Ce`mi vine acu in minte e Weeds
da nu cred ca`i asta din ce zici tu...

3 răspunsuri:
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Ioi, ba da laughing) ala e laughing
ca m`am uitat acu pe youtube,. mi-am amintit faza cum si`o bagat ala micu ciorapu pe whistling mersi mult :*

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Ii dau la noi la tv?:O
sau tot pe pro7 sad eu nu mai prind canalu ala :@
sau pe net laughing
?

| piktor a răspuns:

happynpc
ma uit si eu la el
da`s abia la primul sezon
si inca nu am vazut partea asta
:X