| DhannyCa a întrebat:

acum cativa ani am vazut un film si mi-ar placea sa il revad dar nu mai stiu cum se numeste.
Tot ce imi amintesc este ca un barbat a fost recrutat intr-o agentie dar acesta nu stia sa traga cu arma si o femeia l-a dus intr-un loc unde se tau porcii. S-a pus in fata unui porc si l-a rugat pe barbat sa traga in asa fel inca sa nimereasca porcul din spatele ei. Filmul este Science-Fiction
Fundaa

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Filmul se numeste Wated. https://www.youtube.com/watch?v=Z4pWuFv48Zk