| Forev3rAlone a întrebat:

Buna!
Acum ceva timp, am vazut la televizor pe Animax un episod din Bleach, pe care il caut.
Nu-mi amintesc prea bine ce se intampla, avand in vedere ca a trecut ceva timp, insa poate reuseste cineva sa-mi spuna ce episod este. big grin
In el este vorba de Inoue, cum era gen moarta, ca o stafie.Nimeni nu o putea auzi, vedea, atinge, etc.Stiu ca a fost o faza cu o minge, cand si-a dat seama ca e ca o stafie..ca a trecut mingea prin ea.
Chiar nu imi mai amintesc altceva.
Stie cineva numarul episodului? big grin

3 răspunsuri:
| iomenio a răspuns:

Deci in primul rand nu-s de ce minge vb si in al doilea rand avea o bratara ma mana care eu dat-o nr 4 din oameni lui Aizen nu mai stiu nr ep dar e cv pe la 160nus sigur. BFT

| Lina_Madda_1998 a răspuns (pentru iomenio):

La minge, imi amintesc doar o faza cum se juca pe teren, si o minge a fost aruncata si a trecut prin ea.Si a venit dupa minge prietena aia a ei, cu parul negru, si cand a vazut ca mingea a trecut prin ea si ca prietena ei nu o aude si-a dat seama de situatie.Nu-mi amintesc nici eu exact, am vazut de muult timp episodul.Am sa ma uit sa vad daca e asta.Multumesc! happy

| Fakee10 a răspuns:

Nu imi mai amintesc bine dar cred ce este undeva pe la ep 140