| Gabryela2000 a întrebat:

.acum ceva timp am vazut un film si nu-mi amintesc cum se numeste.La inceput un baiat (la liceu/facultate) era in masina cu tatal lui, are loc un accident iar tatal lui moare.El sufera un soc si ajunge sa fie violent cu profesorii.Este arestat la domiciliu pentru. mai mult timp.El se indragosteste de o fata ( noua lui vecina) si impreuna descopera un barbat de care ei sunt siguri ca este un criminal (sau ceva de genu)... apoi il urmaresc intr-un supermarket, apoi barbatul incearca sa o omoare pe mama baiatului arestat, el vrea sa o salveze.In casa lui era o intrare,, secreta,, unde erau mai multe persoane moarte. Stie cineva cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| HaKa93 a răspuns:

Disturbia ii zice la film http://www.imdb.com/title/tt0486822/?ref_=nm_flmg_act_20

| Gabryela2000 explică (pentru HaKa93):

Multumesc.

| HaKa93 a răspuns (pentru Gabryela2000):

Cu mare placerehappy
Sarbatori fericite in continuare