| RosyRozy a întrebat:

Buna all. Am o intrebare pentru fanii serialului Nini. Stie cineva cum se numesc toate melodiile. Nu le-am gasit pe youtube si tare vreau sa stiu cum se numesc. [Cel in care e Nini si Thomas in gradina, cel cu fetele care danseaza, cel cu Nini imbracata in rochia aia mov si cand canta pe o campie cel de la inceput cand sunt toti imbracati in alb si cel cu Maritn Lola si Sofia cand trece de la una la altalaughing] Daca stie cineva cum se numesc melodiile va rog frumos sa-mi spuneti. Dau fundita si vot:*:* ^.^

8 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Eu nu stiu ce va place la serialu ala filmat cu telefonul...

| Lynna a răspuns:

Cel cu Nini si Thomas se numeste Te amo mas. Cel cu fetele care danseaza se numeste Eso nu se Hase. Cel cu Nini in rochia aia mov se numeste No te importa. Mai este unul care se numeste No creo che pueda. dar nu mai stiu videoclipul. Cel de la inceput nu mai stiu cum se numeste dar sper sa il gasesti. Succes. Pupici.

| cristina1998i a răspuns:

Pai iti dau toate melodiile care apar in serial: arriba las ilusiones(melodia de la inceput), no te importa(melodia care e cand e nini imbracata in rochia mov), te amo mas( melodia care e cand e nini cu thomas in gradina), eso no se hace(melodia hip-hop cum ai zis tu cu fetele care danseaza), que sabes de mi, reirse es gratis, mamas del alma, mi enemigo conmigo, no creo que pueda, mi romeo, arisgate toate sunt cantate de florencia bertotti adica nini

| Madalynna97 a răspuns:

Si daca mai vrei da.i add la madix.blondix@yahoo.com... sper ca te-am ajutat kiss

| ANGEL7DEVIL a răspuns:

Buna rosyrozy iti pot spune eu cateva melodii din nini:no te importa, eso no se hace,
http://www.youtube.com/......ttp?/watch