| Rogger14 a întrebat:

Buna all. Cine imi poate spune un titlu daca nu doua titluri de filme gen Lord Of The Rings dar poate gasiti ceva cu mai multa aventura, mai multa actiune si fantastic din plin. Ceva gen LOTR dar mai fain. Subliniez ca nu vreau sa aud de Avatar sau film gen Avatar. Ms.

Răspuns Câştigător
| DieKleineHexe a răspuns:

Bună!
Îţi recomand Harry Potter,Snow White and the Huntsman,Abraham Lincoln: Vampire Hunter,Dark Shadows, Hugo, John Carter, Mirror Mirror, Journey 2: The Mysterious Island, Underworld: Awakening, Mr. Nobody. Astea sunt ceva mai noi, dar poţi găsi şi mai vechi.

2 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

10.000BC
Ultima legiune
Sangele templierilor
Jabberwock
Underworld
Anotimpul vrajitoriei.
Pentru mai multe filme acceseaza cinemagia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Van Helsing, Season of the whith.Last legion Uite si un site poate mai vezi si ceva de aici http://www.cinemarx.ro/filme-aventura/