| AramyHana a întrebat:

am aflat de un anime pe nume Honey x Honey, am vizionat cele 2 ova dar nu am reusit sa inteleg mai nimc si ma gandeam ca poate mai are niste ep in afara de ova, dar nu le-am putut gasi, sti`ti cumva daca mai are si alte episoade? Daca da, imi puteti spune unde le gasesc va rog mult puppy dog eyes. Multumesc anticupat si funda va rogg puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Nu, nu mai are alte episoade, dar acele doua ova sunt o adaptare dupa manga. Ai putea incerca sa citesti manga. Gasesti pe internet, dar probabil in engleza (daca s-a tradus).

| AramyHana explică (pentru irbis):

Inteleg. multumesc mult :*

| irbis a răspuns (pentru AramyHana):

Cu placere.