| ピンク a întrebat:

Am auzit niste zvonuri pe un forum cum ca anul acesta sau anul viitor va aparea un al 2-lea sezon din Kaichou wa Maid-sama. E adevarat? Imi puteti da niste detalii, va rog? Multumesc! Funda~~

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Conform site-ului cu lista anime-urilor care o sa apara, in 2012 sigur nu este. Deocamdata nu s-a anuntat nimic oficial ca va fi un al 2-lea. Iar dupa cum se vede capitolele manga inca mai continua sa apara. Deci este o mica sansa ca la anul sau intr-un viitor ceva mai indepartat sa apara si un al 2-lea sezon.winking

1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

nu stiu daca apare dar o sa fiu unul dintre primi care o sa-l vada... oricum, daca aflu ceva te anunt si eu, sunt baiat da mi-a placut anime-ul...