| XLittleGirlX a întrebat:

Am descarcat si eu filmul o poveste incalcita dupa site-ul: www.filme123.com si mi dat si subtitrare separata si nu stiu cum sa bag subtitrarea la film! eu am windows 7!

va rog ajutati-ma funditiza!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Trage cu mouse-ul subtitrarea peste film in momentul cand filmul ruleaza!

| pufulete17 a răspuns:

Ce player folosesti ...downloadeaza kmlpayer de aici.http://kmplayer.en.softonic.com/ dupa ce l`ai instalat pune filmul in iconita;)) si dupa da click dreapta pe el si load subtitle si apoi dai unde ti`e subtritrarea :P... sper ca iti va fi de folos:P sporrr

| Robert a răspuns:

Bagi ambele intr-un folder.Asa cand vei deschide filmul ar trebui sa mearga.

| DaddySGirl a răspuns:

Pune filmul intr-un fisier si da-i un nume, spre ex. „a", apoi in acelasi fisier pune subtitrarea pe care o numesti tot „a".