| Renesmee1 a întrebat:

Bună happy. Am început de-o săptămână și ceva să vizionez serialul PLL ( Pretty Little Liars ), sunt la sez. 2 episodul 4. Serialul e foarte bun, actorii excelenți, însă mă intrigă faptul că nu știu cine este acea persoana „-A". Mă puteți ajuta? Unii zic că este Mona, alții că Alison. aș vrea răspuns foarte bun.happy
Fundă :*!

4 răspunsuri:
| Gloow a răspuns:

Nici pana in episodul curent nu sa alflat cine este, oricum sunt mai multi nu unlul singur eu sunt la sezonul 3 ultimul episo aparut si pana acum au fost mona toby si cam atat vom vedea pe parcurs cine va mai fi

| InVisible99 a răspuns:

Aceasta este si ideea sa o lungeasca mult si bine deoarece continuarea serialului tine de aceasta.
Insa ai sa vezi ca la un moment dat se va afla unul din membrii grupului "A" pentru ca nu e o singura persoana, sunt mai multi implicati big grin

| Simmi a răspuns:

Poti afla cine este A cand ajungi pe la serialul 3. Trebuie sa fii atenta..sunt foarte multi suspiciosi.

| Renesmee1 explică:

Am aflat. A este de fapt o echipă. Până acum formată din Mona, care a intrat în spitalul de nebuni laughing, și unu/una anonim/ă thinking Aștept să văd :d.